Aquest lloc web utilitza “cookies” pròpies i de tercers per a poder oferir-vos un bon servei. En navegar pel nostre web n’accepteu l’ús. Més informació x

Teatre  

Altres espectacles - Teatre

Operetta Cor de Teatre  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Jo Mai Iván Morales  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Primer amor Pere Arquillué  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Parecido no es lo mismo Faemino i Cansado  Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Degustació. De l'edat de pedra al Celler de Can Roca Joan Ollé  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Els folls de Shakespeare Miquel Górriz  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Primera plana Coord. Juan Carlos Martel  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Le voci di dentro Eduardo de Filippo  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
IAIA!! Montserrat Carulla  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Anònim Venecià Lluís Baulida  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Julia Christiane Jatahy  Espectacle finalitzat El Canal 
Ne m'oublie pas Philippe Genty  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
El balneari Mentidera Teatre i La Ruta 40  Espectacle finalitzat Can Cors (Celrà) 
El coloquio de los perros Els Joglars  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Nerium Park Josep Maria Miró  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Montserrat Lagartijas Tiradas al Sol  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Paraula d'actor Maurice Durozier  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Manyac, manyac Pere Puig  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Andrea Motis & Joan Chamorro The New Catalan Ensemble  Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Ella y yo Sílvia Pérez Cruz i Julio Manrique  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
La banqueta Dir. Paco Mir  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Wasteland Lluís Danés  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Bienvenido a casa Roberto Suárez  Espectacle finalitzat El Canal 
Waltz Voadora  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Matx de pallassos Circ Cric  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Shakespeare a Benicàssim Sergi López  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
T'estimo, ets perfecte, ja et canviaré Elisenda Roca  Espectacle finalitzat Teatre de Bescanó 
Maria Friedman Maria Friedman  Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Migranland Àlex Rigola  Espectacle finalitzat Factoria Coma Cros 
Dugne (Els baixos fons) Oskaras Koršunovas  Espectacle finalitzat El Canal 
Consell familiar Cristina Clemente i Jordi Casanovas  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Le chagrin des ogres Fabrice Murgia  Espectacle finalitzat El Canal 
Daisy Rodrigo García  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Fauna Romina Paula  Espectacle finalitzat El Canal 
Acorar Toni Gomila  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Orlando Guy Cassiers  Espectacle finalitzat El Canal 
Cineastas Mariano Pensotti  Espectacle finalitzat El Canal 
Exceptions to gravity Avner the eccentric  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Susn Thomas Ostermeier  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Re-presentació: Numax Roger Bernat  Espectacle finalitzat Centre Cultural La Mercè 
El policía de las ratas Àlex Rigola  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 

Música  

  • Morcheeba Head up high  Espectacle finalitzat La Mirona 

Altres espectacles - Música

Paco Ibáñez   Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Melendi Lágrimas desordenadas  Espectacle finalitzat Pavelló d'Esports de Fontajau 
Manel Manel  Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Operetta Cor de Teatre  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Maria Coma Celesta  Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Gossos Batecs  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Andrea Motis & Joan Chamorro The New Catalan Ensemble  Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Chucho Valdés Afro-Cuban Messengers  Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Ella y yo Sílvia Pérez Cruz i Julio Manrique  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
T'estimo, ets perfecte, ja et canviaré Elisenda Roca  Espectacle finalitzat Teatre de Bescanó 
Maria Friedman Maria Friedman  Espectacle finalitzat Auditori de Girona 
Bestiari CaboSanRoque  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Ay! Eva Yerbabuena  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 

Dansa i Circ  

Altres espectacles - Dansa i Circ

Ne m'oublie pas Philippe Genty  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Moi même Impàs Dansa  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Wasteland Lluís Danés  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Matx de pallassos Circ Cric  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Sonoritats Camut Band  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
4D Sidi Larbi Cherkaoui  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Escenas para una conversación después del visionado de una película de Michael Haneke El Conde de Torrefiel  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
T Jordi Galí  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Portland + Lowland Marcos Morau (Portland) / Roser López Espinosa (Lowland)  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Stuntman Umma Umma Dance  Espectacle finalitzat Casino de Girona 
Ay! Eva Yerbabuena  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Exceptions to gravity Avner the eccentric  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 

Creació contemporània  

Altres espectacles - Creació contemporània

Jo Mai Iván Morales  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Julia Christiane Jatahy  Espectacle finalitzat El Canal 
Ne m'oublie pas Philippe Genty  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Montserrat Lagartijas Tiradas al Sol  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Moi même Impàs Dansa  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Woyzeck, ou l'ébauche du vertige Josef Nadj  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
L'esperança de vida d'una llebre Mal Pelo  Espectacle finalitzat El Canal 
Wasteland Lluís Danés  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Bienvenido a casa Roberto Suárez  Espectacle finalitzat El Canal 
Waltz Voadora  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Le chagrin des ogres Fabrice Murgia  Espectacle finalitzat El Canal 
4D Sidi Larbi Cherkaoui  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Bestiari CaboSanRoque  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Daisy Rodrigo García  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Fauna Romina Paula  Espectacle finalitzat El Canal 
Escenas para una conversación después del visionado de una película de Michael Haneke El Conde de Torrefiel  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
T Jordi Galí  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Portland + Lowland Marcos Morau (Portland) / Roser López Espinosa (Lowland)  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Stuntman Umma Umma Dance  Espectacle finalitzat Casino de Girona 
Ay! Eva Yerbabuena  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Cineastas Mariano Pensotti  Espectacle finalitzat El Canal 
Susn Thomas Ostermeier  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Ivan i els gossos Pau Carrió / Pol López  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 
Re-presentació: Numax Roger Bernat  Espectacle finalitzat Centre Cultural La Mercè 

Familiar  

  • Tripula Farrés brothers i cia  Espectacle finalitzat El Canal 
  • K.O.L. 1714 Claret Papiol  Espectacle finalitzat Sala La Planeta 

Altres espectacles - Familiar

Consonant Maduixa Teatre  Espectacle finalitzat El Canal 
Orelles de xocolata Alícia Matínez i Nora Escudero  Espectacle finalitzat Centre Cívic de Sant Narcís 
Babayaga Compagnia TPO  Espectacle finalitzat El Canal 
Constelaciones Aracaladanza  Espectacle finalitzat Teatre Municipal de Girona 
Kafka i la nina viatgera Albena Teatre  Espectacle finalitzat Teatre de Salt 
Concerts per a nadons Paulo Lameiro i Carles Pedragosa  Espectacle finalitzat El Canal 

Altres  

Altres espectacles - Altres

Història de la meva mort Albert Serra  Espectacle finalitzat Cinema Truffaut 
Migranland Àlex Rigola  Espectacle finalitzat Factoria Coma Cros 
Cineastas Mariano Pensotti  Espectacle finalitzat El Canal 
Cuaderno de barro Isaki Lacuesta  Espectacle finalitzat Cinema Truffaut 
Pina   Espectacle finalitzat Cinemes Albèniz 
El Estudiante Santiago Mitre  Espectacle finalitzat Cinema Truffaut 

Activitats Paral·leles  

Bhum 3! L'animal a l'esquena    L'animal a l'esquena 
Cinema de Temporada Col·lectiu de crítics    Cinema Truffaut 
#FOLLOW FRIDAY 80 El Graner     
Mise en scène El Bòlit     
Trobada de programadors internacionals Amb la col·laboració Institut Ramon Llull     
Setmana de creació contemporània Temporada Alta 2013     
Curs d’especialització en l’anàlisi teatral 2013 El Galliner / Fundació Universitat de Girona     
Connexió Iberoamèrica Iberescena     
Els instituts al teatre Zona Teatre     
Temporada Alta amb les Biblioteques de Girona Biblioteques de Catalunya     
Xerrada - Somni d'una nit d'estiu     Centre Cultural La Mercè 
Un festival de Bitò amb la col·laboració de:
Patrons principals:
Mitjans patrocinadors:
Mitjà Oficial:
Amb el patrocini de: