Aquest lloc web utilitza “cookies” pròpies i de tercers per a poder oferir-vos un bon servei. En navegar pel nostre web n’accepteu l’ús. Més informació x

L'equip

Direcció:

Director artístic del Festival: Salvador Sunyer
Director de produccions: Josep Domènech
Gerent: Marta Montalban

Programació:

Adjunt de direcció artística: Narcís Puig
Adjunt de programació musical: Xavier Masó

Producció i Tècnica:

Cap de producció del Festival: Sarah Agustí
Adjunta de producció: Luz Ferrero
Cap tècnic: Xavier Masó
Adjunta de direcció de produccions: Nati Sarriá
Cap d'informàtica: Joan M. Sans
Assistent de producció: Carles Vidal
Tècnics del Festival: Albert Mossoll, Sergi Torns, Enric Potrony, Carles Xirgu, Carles Varela

Coordinació voluntaris: Marta Angelats
Voluntaris: Ivette Baguer, Carol Bertran, Laia Bodró, Imma Burrell, Anna Carmona, Júlia Capel, Ariadna Casadevall, Adam Domènech, Magdalena Drozd, Gemma Gómez, Patrícia González, Elaine Grayling,  Agustin Izquierdo, Andrea López,  Ma José Martín, Assumpció Masdevall, Laia Oriola, Abril Pérez, Anna Pujolràs, Paula Rubio, Júlia Recarens, Mireia Serena, Raquel Sobrino, Laura Teixidor, Elisenda Vila, Jordi Valverde, Martin Whitelaw, Joana Zambrana.

Comunicació i Gestió de Públics:

Cap de comunicació i públics: Albert Olivas
Continguts i web: Maria Noguer
Màrqueting i xarxes socials: Carles Turon i Francesc Casadellà
Publicitat: Marta Serrats
Club de mecenatge teatral i patrocinis: Josep M. Gómez
Relacions institucionals: Manel Doñate
Adjunta de públics: Íngrid Baraud
Premsa: Eugènia Berga, Marc Gall i Mariona Gómez (Comedianet)
Documentació 25 anys: Aram Bonmatí
Estudiants en pràctiques: Paola Borghesi, Ariadna Capell, Marta Colell, Alba Cuenca, Clara Lima, Albert Luís, Arnau Rodríguez-Roda.

Tiqueting i sales:

Cap de tiqueting: Helena Tor
Adjunta de tiqueting: Eva Reina
Personal de sala i taquilla: Berta Escudero, Tània Viñas i Jordi Dispès Estudiant en pràctiques: Laura Pujol

Administració i comptabilitat:

Cap d'administració: Mariona Fuentes
Comptabilitat: Isabel Teixidor i Gemma Juncà (Cent un mil dinou, produccions i serveis tècnics)

 

 

Teatre de Salt

Cap tècnic: David Danés
Tècnic: Xicu Vilanova

Cap de Sala: Nora Escudero
Cap tècnic: David Danés
Tècnic: Xicu Vilanova
Personal de sala i taquilla:  Gerard Franch, Berta Escudero, Mariona Nogué, Georgina Asin, Núria Felip, Tània Viñas i Jordi Dispès

Teatre Municipal de Girona i Centre Cultural La Mercè

Direcció: Jep Sánchez
Comunicació: Rafel Sánchez
Administració: Anna Sureda
Equip tècnic: Jordi de la Torre (cap tècnic), Cesc Barrachina, Jordi Ros, David Costa, Lluís Torner
Personal de sala i taquilles: Susana Hernández (cap de sala) i Carme Goy

Sala La Planeta

Direcció: Pere Puig
Direcció artística: Pere Puig
Producció: Anna Carina Ribas
Comunicació: Jordi Sobirà
Administració: Mª. Àngels Buisac
Equip tècnic: Lluís Robirola(cap tècnic), Pau Costa (tècnic)
Personal de sala i taquilles: Jordi Subirà (cap de sala. Previst canvi al Set-Oct.) Mª Àngels Buisac (taquilla)

Auditori-Palau de Congresos

Direcció artística: Víctor Garcia de Gomar (clàssica) i Natxo Morera de la Vall (moderna)
Producció: Sole Hernández
Comunicació: Natàlia Sánchez 
Administració: Cristina Cáceres
Equip tècnic: Jordi Terrida 
Personal de sala i taquilla: Sònia López (taquilla)

La Mirona

Direcció: Quim Marcé
Direcció artística: Quim Marcé
Producció: Sergi Sorpas
Comunicació: Pitu Masdevall
Administració: Eli Hueltes
Equip tècnic: Sergi Corpas i Dani Comadevall

Teatre de Bescanó

Direcció: Quim Marcé
Direcció artística: Quim Marcé
Producció: Guillem Danés

Factoria d'arts escèniques de banyoles

Direcció, direcció artística i producció: Íngrid Calpe
Tècnica de Cultura de l'Ajuntament de Banyoles: Íngrid Calpe
Comunicació: Eva Coll
Administració: Jordina Marco
Equip tècnic: Marc Paneque (cap tècnic). Punt de Fuga
Personal de sala i taquilles: Anna del Barrio (cap de sala i taquilles). Punt de Fuga

Teatre Municipal de Banyoles

Direcció, direcció artística i producció: Íngrid Calpe
Tècnica de Cultura de l'Ajuntament de Banyoles: Íngrid Calpe
Comunicació: Eva Coll
Administració: Jordina Marco
Equip tècnic: Marc Paneque (cap tècnic). Punt de Fuga
Personal de sala i taquilles: Anna del Barrio (cap de sala i taquilles). Punt de Fuga

Cinema Truffaut

Direcció: Col·lectiu de Crítics de Cinema de Girona: Guillem Terribas (president), Salvador Montalt, Paco Vilallonga, Àngel Quintana, Inma Merino, Jordi Camps, Ramon Girona, Ingrid Guardiola, Marta Sureda i Anna Bayó

Teatre Municipal de Palafrugell

Direcció: Gerard Prohias
Comunicació: Àlex Cebollero i Narcís Mir
Administració: Mònica Recio
Equip tècnic: Agustí Fernández i Joan Bonet
Personal de sala i taquilla: Maria Garcia i Francesc Bujer

Auditori  Teatre Espai Ter

En curs

Teatre-Auditori de Sant Cugat

Direcció: Pep Tugues
Producció: Gerald-Patrick Fannon (cap de producció) i Miquel Martínez
Comunicació: Natàlia Palau
Administració: Josep Alcaina
Equip tècnic: Marc Urquizu (cap tècnic), Àlex Bernal i Gabriel Venegas
Personal de sala i taquilla: Judit Feliu (cap de taquilla) i Eva Garcia

Monestir St. Pere de Galligants

Direcció: Ramon Boxó
Comunicació i difusió: Rafel Dehesa i Lada Servitja 
Administració: Miquel Bodró i Cristina Fernández
Equip tècnic: Maria Franco, Josep M. Llorens, Laura Lara i Ramon Casamitjana

Museu d’Història. La Carbonera

Direcció: Silvia Planas
Comunicació: Carme Irla
Administració: Jordi Busquets
Cap tècnic: Miquel Bertrana
Responsable exposicions: Xesca Giménez

Un festival de Bitò amb la col·laboració de:
Patrons principals:
Mitjans patrocinadors:
Mitjà Oficial:
Amb el patrocini de: