Aquest lloc web utilitza “cookies” pròpies i de tercers per a poder oferir-vos un bon servei. En navegar pel nostre web n’accepteu l’ús. Més informació x

L'equip

Direcció:

Director artístic del Festival: Salvador Sunyer
Director de produccions: Josep Domènech
Gerent: Marta Montalban

Programació:

Adjunt de direcció artística: Narcís Puig
Adjunt de programació musical: Xavier Masó

Producció i Tècnica:

Cap de producció del Festival: Sarah Agustí
Adjunta de producció: Luz Ferrero
Cap tècnic: Xavier Masó
Adjunta de direcció de produccions: Nati Sarriá
Cap d'informàtica: Joan M. Sans
Assistent de producció: Carles Vidal
Assistent de vestuari: Roser Puigdevall
Coordinació de sobretitulació: Carlota Gurt
Tècnics del Festival: Albert Mossoll, Sergi Torns, Enric Potrony, Carles Xirgu i Carles Varela
Estudiants en pràctiques: Anna Rodrigo

Comunicació i Gestió de Públics:

Cap de comunicació i públics: Albert Olivas
Continguts i web: Maria Noguer
Màrqueting i xarxes socials: Carles Turon
Publicitat: Paola Borghesi
Club de mecenatge teatral i patrocinis: Josep M. Gómez
Premsa: Eugènia Berga, Marc Gall i Mariona Gómez (Comedianet)
Estudiants en pràctiques (comunicació): Bernat Grau, Helena Ordoñez, Eudald Pagès,  Anna Rodrigo i Joan Thió
Estudiants en pràctiques (mecenatge): Michelle Barragán, Laura Madrià i Meritxell Novellas

Tiqueting i sales:

Cap de tiqueting: Helena Tor
Adjunta de tiqueting: Rita Molinero
Personal de sala i taquilla: Berta Escudero, Tània Viñas, Jordi Dispès, Juli Sanjuan i Magalí Tarrida

Administració i comptabilitat:

Cap d'administració: Mariona Fuentes
Comptabilitat: Isabel Teixidor i Carles Teixidor (Cent un mil dinou, produccions i serveis tècnics)

 

Coordinació voluntaris: Marta Angelats
Voluntaris: Montserrat Alcantarilla, Aina Baig, Anna Bellart, Conxi Beser, Imma Burrell, Loles Caparrós, Anna Carmona, Ariadna Casadevall, Aliou Diallo, Magdalena Drozd, Mireia Gràcia, Patricia Gonzalez, Ariadna Grau, Assumpció Masdevall, Judit Meya, Marta Moreno, Carme Parramon, Anna Pujolràs, Anna Ramírez, Mònica Recio, Laura Ribera, María José Martín Romero, Patrícia Vàzquez, Antònia Vilaplana i Joana Zambrana

 

 

Teatre de Salt i El Canal

Cap tècnic: David Danés
Tècnic: Xicu Vilanova
Personal de sala i taquilla: Berta Escudero, Tània Viñas, Jordi Dispès, Juli Sanjuan i Magalí Tarrida

Teatre Municipal de Girona i Centre Cultural La Mercè

Direcció: Jep Sánchez
Comunicació: Rafel Sánchez
Administració: Anna Sureda
Equip tècnic: Jordi de la Torre (cap tècnic), Cesc Barrachina, Jordi Ros, David Costa i Lluís Torner
Personal de sala i taquilles: Susana Hernández (cap de sala). Carme Goy i Montse Alsina (taquilla)

Sala La Planeta

Direcció: Pere Puig
Direcció artística: Pere Puig
Producció: Anna Carina Ribas
Comunicació: Jordi Subirà
Administració: Mª. Àngels Buisac
Equip tècnic: Lluís Rubirola (cap tècnic) i Pau Costa (tècnic)
Personal de sala i taquilles: Jordi Subirà (cap de sala) i Mª. Àngels Buisac (taquilla)

Auditori-Palau de Congresos

Direcció artística: Víctor Garcia de Gomar (clàssica) i Natxo Morera de la Vall (moderna)
Producció: Sole Hernández
Comunicació: Natàlia Sánchez 
Administració: Cristina Cáceres
Equip tècnic: Jordi Tarrida 
Taquilla: Nerea Cudinach i Sònia López

La Mirona

Direcció: Quim Marcé
Direcció artística: Quim Marcé
Producció: Sergi Corpas
Comunicació: Pitu Masdevall
Administració: Eli Hueltes
Equip tècnic: Sergi Corpas i Dani Comadevall

Teatre de Bescanó

Direcció: Quim Marcé
Direcció artística: Quim Marcé
Producció: Dani Comadevall
Equip tècnic: Dani Comadevall

Factoria d'arts escèniques de Banyoles

Direcció, direcció artística i producció: Íngrid Calpe
Tècnica de Cultura de l'Ajuntament de Banyoles: Íngrid Calpe
Comunicació: Eva Coll
Administració: Jordina Marco
Equip tècnic: Marc Paneque (cap tècnic). Punt de Fuga
Personal de sala i taquilles: Anna del Barrio (cap de sala i taquilles). Punt de Fuga

Cinema Truffaut

Direcció: Col·lectiu de Crítics de Cinema de Girona: Guillem Terribas (president), Salvador Montalt, Paco Vilallonga, Àngel Quintana, Inma Merino, Jordi Camps, Ramon Girona, Ingrid Guardiola, Marta Sureda i Anna Bayó

Teatre Municipal de Palafrugell

Direcció: Gerard Prohias
Comunicació: Àlex Cebollero i Narcís Mir
Administració: Mònica Recio
Equip tècnic: Agustí Fernández i Joan Bonet
Personal de sala i taquilla: Maria Garcia i Francesc Bujer

Auditori  Teatre Espai Ter

Direcció: Antoni Roviras
Producció: Marc Roura
Comunicació i gestió de públics: Joan Andreu
Administració: Maria Roura
Tècnic de manteniment: Josep Vergara

Monestir St. Pere de Galligants

Direcció: Ramon Boxó
Comunicació i difusió: Rafel Dehesa i Lada Servitja 
Administració: Miquel Bodró i Cristina Fernández
Equip tècnic: Maria Franco, Josep M. Llorens, Laura Lara i Ramon Casamitjana

La Sitja (Fornells de la Selva)

Direcció: Mateu Ciurana

Teatre Centre Cívic Sant Narcís 

Direcció: Pau Martinell

Pavelló d'esports de Fontajau

Gerència: Jordi Agustí

Un festival de Bitò amb la col·laboració de:
Patrons principals:
Mitjans patrocinadors:
Mitjà Oficial:
Amb el patrocini de: